Druženja v naravi

Člani društva redno zahajamo v naravo. Gre za planinske pohode, taborjenja ali zgolj raziskovanje okoliških gozdov. Narava je eden izmed pomembnih elementov aktivnosti, ki jih organiziramo.

Za zdravje mladih

14. in 15. november 2015  /  9. oktober 2016  /  21. in 28. maj 2017  /  Slovenija

Dva člana društva sta se udeležila dveh usposabljanj namenjenih promotorjem zdravja med mladimi. Društvo je pridobilo sredstva namenjena projektom promocije zdravja med mladimi in v letu 2017 izvedlo dva dogodka za promocijo zdravja.

Delovni vikend društva

3. in 4. december 2016 /  Slovenija

VLOGA: nosilec projekta

Delovnega vikenda se je udeležilo pet oseb. Vikend je bil posvečen planiranju aktivnosti društva v letu 2017.

Tackling radicalization through education and youth work

24. oktober – 1. november 2016  /  Italija

VLOGA: partnerska in pošiljajoča organizacija

Usposabljanje za mladinske delavce na temo preprečevanja radikalizacije mladih s pomočjo učnih procesov. Usposabljanja so se udeležili trije člani društva.

Stand up against against xenophobia

10. – 17. oktober 2016 /  Velika Britanija

VLOGA: partnerska in pošiljajoča organizacija

Mladinska izmenjava na temo ksenofobije. Izmenjave se je udeležilo 6 članov društva.

Make it happen

1. – 9. oktober 2016 /  Slovenija

VLOGA: nosilec projekta

Usposabljanje za mladinske delavce namenjeno krepitvi učnega procesa v mladinskem delu. Na projektu je sodelovalo 25 mladih iz 13 držav.

MEMORIES ABOUT THE 2ND PART OF THE MAKE IT HAPPEN PROJECT STARTS HERE

MAKE IT HAPPEN! VIDEO

Social digital mentors

11. – 19. september 2016 /  Italija

VLOGA: partnerska in pošiljajoča organizacija

Usposabljanje za mladinske delavce na temo uporabe družabnih omrežij. Usposabljanja se so se udeležili 4 člani.

T.E.A.M. – together everyone achieves more

20. – 28. avgust 2016 /  Slovenija

VLOGA: nosilec projekta

Mladinska izmenjava na temo krepitve timskih in komunikacijskih kompetenc mladih. Na izmenjavi je sodelovalo 42 mladih iz 7 držav.

TOGETHER EVERYONE ACHIEVES MORE VIDEO

THE MEMORY FUND FHD VIDEO

F.E.E.L. – facilitators in education and empowernment of learners

24. november – 2. december 2015  /  23. februar – 1. marec 2016  /  12. maj – 19. maj 2016 /  Romunija

VLOGA: partnerska in pošiljajoča organizacija

Projekt je bil sestavljen iz treh usposabljanj. Usposabljanja so bila namenjena krepitvi učnega procesa v mladinskem delu. Skupno se je projekta udeležilo 5 članov društva.

Everyone is a forigner somewhere

1. – 8. april 2016 /  Grčija

VLOGA: partnerska in pošiljajoča organizacija

Mladinska izmenjava na temo ksenofobije. Izmenjave se je udeležilo 6 mladih.

One wild life

25. marec – 3. april 2016 /  Švica

VLOGA: pošiljajoča organizacija

Član društva se je udeležil usposabljanja za mladinske delavce na temo osebnostne rasti.

Delovni vikend društva

11. – 13. marec 2016 /  Jezersko, Slovenija

VLOGA: nosilec projekta

Deset članov društva je na idilični lokaciji na Šenkovi domačiji na Jezerskem 2 dni raziskovalo možnosti sodelovanja in skupnega ustvarjanja v prihodnosti.

Upgrade

27. junij – 5. julij 2015  /  Slovenija

VLOGA: nosilec projekta

VSEBINA: mednarodno usposabljanje za krepitev učnega procesa v mladinskem delu. Treninga se je udeležilo 28 mladih iz 7 držav.